У Львові судитимуть псевдоволонтера, який продав 4 авто, призначені для ЗСУ

Так він заробив 517 тис. грн.

16.11.2022
У Львові судитимуть псевдоволонтера, який продав 4 авто, призначені для ЗСУ

Як розповіли у Львівській обласній прокуратурі, до суду скерували обвинувальний акт щодо 38-річного мешканця Запорізької області за фактом продажу гуманітарної допомоги в умовах воєнного стану  (ч. 3 ст. 201-2 КК України).

Встановлено, що обвинувачений разом зі спільниками у липні цього року продав чотири автомобілі, завезені в Україну як гуманітарна допомога для одного з благодійних фондів. Оголошення про продаж автівок він розмістив на вебсайті. Так чоловік “заробив” 517 тис. грн.

Відтак, чоловіку загрожує позбавлення волі на строк від п’яти до семи років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.