На Львівщині висіяли понад 90% ярих культур

В області завершується сівба ярих культур.

06.06.2023
На Львівщині висіяли понад 90% ярих культур
Фото: умовне

Вже посіяли 93% прогнозованих площ всіх ярих культур. За темпами посіву лідирують Дрогобицький (98%), та Червоноградський (95%) райони, повідомляють в департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

Наразі господарства усіх категорій посіяли всі ярі на площі 426,7 тис. га (92,9% до прогнозу), з них 250,2 тис. га у сільськогосподарських підприємствах. Залишилось посіяти близько 29 тис. га пізніх сортів сої, кукурудзи та соняшника, 6,7% до всієї площі ярих культур.

Завершальною культурою в посівній урожаю 2023 року є гречка, якої залишилось посіяти на площі близько 2 тис. га.

Нагадаємо, Міністерство аграрної політики і продовольства прогнозує повне забезпечення внутрішнього споживання гречки у 2023 році.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.