На Львівщині демонтують ще один радянський монумент

Його встановили у 1972 році.

13.03.2023
На Львівщині демонтують ще один радянський монумент
Фото: Червоноградська міська рада

Про це повідомляє Червоноградська міська рада.

У селі Межиріччя під час громадських слухань мешканці висловились за демонтаж монумента радянської епохи, який розташований на території села. 

Йдеться про пам’ятку історії “Братська могила радянських воїнів-прикордонників”. Вона внесена до державного переліку пам’яток України. 

“У 1970 році на території села та околиць було знайдено останки радянських солдатів, що загинули на цих теренах у червні 1941 року. У 1972 році на похованні встановлено пам’ятник “Солдат з дівчиною”, – розповідають у міськраді. 

Мешканці Межиріччя вирішили, що пам’ятник варто демонтувати, а на його місці встановити пам’ятний хрест. 

“Окрім того, серед пропозицій були оновити меморіальні таблиці та передати пам’ятник музейним установам”, – додають у міськраді. 

Нагадаємо, на Львівщині у трьох громадах планують демонтувати радянські пам’ятки.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.