У Львові демонтували ще один незаконний МАФ

Демонтаж відбувся 19 червня на вулиці Стрийській.

20.06.2024
У Львові демонтували ще один незаконний МАФ

Про це повідомляє Львів. Містобудування.

Демонтаж провели на рішення виконавчого комітету ЛМР, яке прийняли через відсутність дозвільних документів на встановлення кіоску.

У Департаменті містобудування вказують, що комунальне підприємство «Адміністративно-технічне управління» щоразу дає можливість знести МАФи добровільно, адже це економить час та кошти міста.

Нагадаємо, нещодавно у Львові демонтували два МАФи. Одну споруду демонтували на вулиці Миколайчука біля Голосківського кладовища, а іншу – на вул. Стрийській, 107.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.