У Львові демонтували ще два МАФи

Одну споруду демонтували на вулиці Миколайчука біля Голосківського кладовища, а іншу – на вул. Стрийській, 107.

11.06.2024
У Львові демонтували ще два МАФи

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради.

«Кіоски, а той, що на Миколайчука, розміром з добрий ангар, були встановлені без жодних правових підстав і не були внесені до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд, що діє у Львові. В обох велася підприємницька діяльність.

Рішення про демонтаж самовільно встановлених тимчасових споруд ухвалили на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради 3 травня 2024», – повідомили у міськраді.

Власникам споруд дали змогу демонтувати павільйони добровільно. Тож вони самостійно прибрали павільйони з комунальної землі. До слова, так робить більшість власників споруд, повідомляють в комунальному підприємстві «Адміністративно-технічне управління».

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.