Ще три МАФи демонтують у Львові

9 липня виконавчий комітет Львівської міської ради прийняв рішення про демонтаж ще трьох тимчасових споруд, які використовувалися для підприємницької діяльності у Львові.

10.07.2024
Ще три МАФи демонтують у Львові

Через порушення вимог законодавства при розміщенні тимчасових споруд демонтують самовільно встановлені МАФи для здійснення підприємницької діяльності, розташовані за адресами: вул. Ряшівська, вул. Ряшівська – вул. Городоцька, вул. Є. Патона – вул. Ряшівська, повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Підприємцям рекомендують демонтувати павільйони добровільно впродовж 20 календарних днів.

“Якщо вони цього не зроблять, кіоски розберуть працівники комунального підприємства «Адміністративно технічне управління» спільно з представниками районних адміністрацій“, – йдеться у повідомленні.

До слова, з 2020 до кінця 2023 року було демонтовано 108 споруд, що незаконно розміщувалися на території Львова та навколишніх громад. Значну частину з них власники забрали самостійно.

Нагадаємо, Львівська міська рада незаконно демонтувала один з найбільших МАФів у місті та намагалася через суд стягнути з підприємця понад 250 тис. грн за демонтаж його кіоску. Йдеться про споруду на вул. Виговського, 69, який міськрада демонтувала, попри те, що підприємець Леонід Новіцький мав чинний договір оренди землі.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.