На Львівщині демонтували пам’ятник радянським льотчикам і військовий обеліск

Два пам’ятники радянської доби ліквідували у Дрогобицькій громаді.

31.03.2023
На Львівщині демонтували пам’ятник радянським льотчикам і військовий обеліск
Фото: Львівська ОВА

Про це повідомила Дрогобицька районна військова адміністрація.

31 березня у селі Грушів демонтували пам’ятник радянським льотчикам, а в селі Верхній Дорожів – обеліск на честь окупаційної “красної” армії з таблицею із прізвищами загиблих у “Великій Вітчизняній війні”.

“Кожен з цих символів пропагував ідеологію комуністичного тоталітарного режиму, який різними методами та у різні роки знищив мільйони українців”, – зазначили у адміністрації.

На початок 2023 року у Дрогобицькому районі налічувалося 17 об’єктів, які підпадають під дію декомунізаційного закону. Станом на сьогодні 5 з них демонтовано. Всі вони з Меденицької громади. 

“Також на Дрогобиччині залишилось перейменувати ще 26 вулиць, які несуть тоталітарне ідеологічне навантаження”, – додали в адміністрації.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.