У росії хочуть “стерти” Брильську з “Іронії долі” через критику рф

Вона порекомендувала колезі Лії Ахеджаковій поїхати з росії та заявила, що “Батьківщина її не гідна”, після того, як Ахеджакову звільнили з театру.

10.02.2023
У росії хочуть “стерти” Брильську з “Іронії долі” через критику рф
Фото: Барбара Брильська

Заступник голови комітету Держдуми з розвитку громадянського суспільства Ольга Занко запропонувала “стерти” польську акторку Барбару Брильську з фільму Ельдара Рязанова “Іронія долі, або З легким паром!”, після того, як вона підтримала свою колегу, яку позбавили останньої ролі в театрі, повідомляють російські ЗМІ.

“Батьківщина, така Батьківщина, її не гідна. Звичайно, їй потрібно їхати. Вони не дадуть їй життя, ці прокляті Богом люди. Їй потрібно їхати і боротися”, – сказала Брильська.

Занко заявила, що слова Брильської про “нашу країну, наших громадян обурливі”.

“Їх прощати і забувати не можна. Яка ж коротка пам’ять у актриси! Протягом багатьох років вона користувалася в нашій країні пошаною і повагою, її любила публіка, її знімали наші режисери. І ось вона, подяка. А все для того, щоб підтримати свою приятельку, акторку Лію Ахеджакову, яка різко виступає проти спецоперації і не соромиться у висловлюваннях про нашу країну та армію”, – сказала депутатка.

Вона додала, що вистави за участю Ахеджакової вже заборонили, але забороняти “Іронію долі” “ніхто не збирається”. 

“Але, може, варто Брильську звідти стерти? Наприклад, за допомогою нейромережі, і замінити на обличчя іншої актриси, яка поважає нашу країну і наш народ?”, – пропонує Занко.

Депутатка також опублікувала зроблений за допомогою нейромережі ролик, де в одному з фрагментів фільму вона замінила Брильську на актрису Валентину Тализіну, яка озвучувала фільм.

Коментарі

14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.
11:04
Львівські гросмейстери відвідали поранених військових
У лікарні святого Пантелеймона у Львові пройшов сеанс одночасноі гри.
12:09
На Львівщині за 2023 рік вперше діагностували рак у понад 7 тисяч осіб
В області тривають дні обізнаності про онкологію, тож варто не нехтувати щорічними оглядами та перевірити своє здоров’я
15:36
Більше 10 років люди захищають свої права на земельні ділянки на Львівщині
Отримавши земельні ділянки, люди вже 11 років не можуть їх використовувати та розпоряджатися ними.