Байден підписав закон, який вимагає розсекретити інформацію про походження коронавірусу

У 2021 році Байден доручив розвідувальному співтовариству встановити походження COVID-19, робота досі триває.

21.03.2023
Байден підписав закон, який вимагає розсекретити інформацію про походження коронавірусу
Фото: умовне

Президент США Джо Байден підписав закон, який вимагає від розвідувальних служб розсекретити інформацію, пов’язану з походженням коронавірусу, йдеться у заяві, яку опублікував Білий дім.

“Я поділяю намір Конгресу оприлюднити якомога більше інформації про походження коронавірусної хвороби Covid-19. У 2021 році я доручив Розвідувальному відомству використати всі наявні в його розпорядженні інструменти для розслідування походження Covid-19, і ця робота триває. Ми повинні докопатися до суті походження Covid-19, щоб допомогти нам краще запобігати майбутнім пандеміям”, – сказав американський президент.

Крім того, його адміністрація продовжуватиме перевіряти всю секретну інформацію, включаючи потенційні зв’язки з Уханьським інститутом вірусології.

“Моя адміністрація розсекретить і поширить таку інформацію, наскільки це можливо відповідно до моїх конституційних повноважень щодо захисту від розголошення інформації, яка може завдати шкоди національній безпеці”, — йдеться у заяві Байдена.

Нагадаємо, у ВООЗ спрогнозували, коли закінчиться пандемія COVID-19.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.