У ВООЗ спрогнозували, коли закінчиться пандемія COVID-19

У Всесвітній організації охорони здоров’я зробили припущення, що про закінчення пандемії COVID-19 можуть оголосити вже до кінця 2023 року.

14.03.2023
У ВООЗ спрогнозували, коли закінчиться пандемія COVID-19
Фото: умовне

Про це заявив генеральний директор організації Тедрос Адханом Гебреїсус, цитує пресслужба ВООЗ.

На сьогодні  вперше від коронавірусу померло менше людей, ніж того дня, коли ВООЗ вперше використала слово “пандемія” щодо поширення SARS-CoV-2. За його словами, це можна вважати суттєвим поліпшенням ситуації. 

“Я впевнений, що в якийсь момент цього року ми зможемо сказати, що COVID-19 завершився як надзвичайна ситуація в галузі охорони здоров’я, що має міжнародне значення, і як пандемія”, – сказав Гебреїсус.

Він також нагадав, що нещодавно, 11 березня, виповнилося три роки з того часу, як ВООЗ оголосила спалах коронавірусу пандемією.

“Це був знаменний момент, який привернув увагу світових ЗМІ. Однак, з погляду ВООЗ, набагато важливіший момент настав за шість тижнів до цього, 30 січня 2020 року, коли я оголосив надзвичайний стан у галузі охорони здоров’я міжнародного значення”, – сказав Гебреїсус.

Нагадаємо, на Львівщині виявили штам коронавірусу “Кракен”.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.