Уряд схвалив постанову про виїзд чиновників за кордон

На виконання рішення РНБО уряд схвалив постанову, яка забороняє на час війни виїзд чиновників за кордон без поважних причин.

27.01.2023
Уряд схвалив постанову про виїзд чиновників за кордон
Фото: умовне

Про це повідомив премʼєр Денис Шмигаль.

Народні депутати, урядовці, представники місцевої влади, прокурори, судді та багато інших посадовців можуть перетинати державний кордон на підставі службового відрядження. Виїхати за кордон для переговорів, для лікування, для догляду за неповнолітніми дітьми теж можна, а на відпочинок — ні.

На кого розповсюджується рішення РНБО:

  • на членів Кабінету міністрів України, перших заступників і заступників міністрів, керівників центральних органів виконавчої влади, їхніх перших заступників і заступників;
  • на керівника Офісу президента України та його заступників, керівників інших допоміжних органів і служб, утворених президентом України, та їхніх заступників, на голову Служби безпеки України, його першого заступника та заступників;
  • на голову та членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, голову та членів Рахункової палати, голову та членів Центральної виборчої комісії; на голів і членів інших державних колегіальних органів;
  • на секретаря Ради національної безпеки і оборони України, його перших заступників і заступників, народних депутатів України, уповноваженого Верховної Ради України та його представників, голову Національного банку України, його першого заступника та заступників, постійного представника президента України в Автономній Республіці Крим та його заступників;
  • на голів місцевих державних адміністрацій, їхніх перших заступників і заступників, суддів Конституційного суду України, суддів, прокурорів, керівників інших державних органів та їхніх заступників, а також на керівників структурних підрозділів державних органів, працівників, заброньованих на період мобілізації та на воєнний час за органами державної влади, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування.

Також РНБО доручила СБУ перевірити законність рішень Міністерства розвитку громад, обласних, Київської міської та військових адміністрацій про виїзд українців за кордон.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.