В Україні з’явиться резерв чиновників для деокупованих територій

У пріоритеті – ветерани та переселенці.

23.05.2023
В Україні з’явиться резерв чиновників для деокупованих територій
Фото: умовне

Кабінет Міністрів схвалив механізм формування резерву співробітників для роботи в державних органах на деокупованих територіях. Про це повідомляють на сайті Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Документ розробило Мінреінтеграції спільно з Національним агентством з питань державної служби (НАДС) і Представництвом президента України в Криму.

У відомстві пояснили, що це забезпечить кадрами військові адміністрації та інші державні органи на деокупованих територіях.

Спочатку претендентам потрібно буде заповнити електронну анкету, потім НАДС розгляне їх і перевірить заявників на професійну підготовку.

Пріоритетне право на призначення матимуть:

  • ветерани війни;
  • внутрішньо переміщені особи;
  • особи, які раніше обіймали ці посади;
  • особи, які мають досвід роботи з реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Для тих, хто потрапить до резерву, проведуть професійне навчання.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.