Зеленський відповів на петицію про довічне увʼязнення для чиновників за корупцію

Петиція, опублікована на сайті глави держави, станом на 21 квітня набрала понад 27,6 тисячі підписів (для розгляду президентом потрібно 25 тисяч).

22.04.2023
Зеленський відповів на петицію про довічне увʼязнення для чиновників за корупцію

Президент Володимир Зеленський відповів на петицію із закликом запровадити довічне ув’язнення для депутатів і держслужбовців за корупцію під час воєнного стану.

Зеленський у відповіді нагадав, що саме Кримінальний кодекс визначає, які суспільно небезпечні діяння є правопорушеннями та яке покарання передбачено людям, що їх скоюють.

Також він повідомив, що у Верховній Раді наразі зареєстровані два закони, мета яких — серед іншого, посилити відповідальність посадовців за вчинення корупційних злочинів в умовах воєнного або надзвичайного стану. Це закони «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення кримінальної відповідальності за корупційні злочини, вчинені в умовах воєнного або надзвичайного стану» і «Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за корупційні злочини, вчинені під час воєнного або надзвичайного стану». Зараз обидва документи опрацьовують в комітетах ВР.

«Водночас повідомляю, що висловлені в електронній петиції пропозиції направлено до Верховної Ради України для розгляду під час опрацювання відповідних законопроєктів», — зазначив президент.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.