У Львові для дітей захисників виступили артисти з деокупованих міст

До Міжнародного дня захисту дітей у Львівському цирку відбулася циркова вистава «Здійснити мрію – повернути вкрадене дитинство».

01.06.2023
У Львові для дітей захисників виступили артисти з деокупованих міст

Як повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький, діти з міст-героїв влаштували для 1600 дітей  захисників зі Львівщини велике свято.

Захід має на меті підтримати дітей, які втратили своїх батьків на війні та тих, чиї батьки досі перебувають на фронті або ж зникли безвісти. наймолодшим глядачам по 5 років. а найстаршим – 14.

Разом з ти організатори такого роду шоу прагнуть підтримати дітей з циркових студій деокупованих територій, аби вони продовжували тренуватися й ділитися своєю творчістю.

“Київ! Ірпінь! Буча! Дніпро! Херсон! Полтава! Запоріжжя! Діти з міст-героїв влаштували для 1600 дітей наших захисників зі Львівщини велике свято повернення вкраденого дитинства. Це сила, талант та щирість. Це майбутнє нашої держави! Все буде Україна!” – зазначив Козицький.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.