У Тернополі переселенка радіє ракетним ударам по Україні

Жінка втекла від війни на захід країни, однак у соцмережах пише дописи у підтримку окупаційних військ.

12.10.2022
У Тернополі переселенка радіє ракетним ударам по Україні

Цю інформацію оприлюднили у Телеграм-каналі “Сєвєродонецьк. Донбас”.

За даними ресурсу, Оксана Козлова раніше працювала медсестрою у Лисичанську, а зараз знаходиться у Тернополі та всією душею ненавидить Україну.

“Радіє ударам по Україні при тому, що знаходиться у Тернополі, отримує виплати, та гуманітарку. Її характеризують, як дуже неприємну людину, та неодноразово помічали її любов до терористів (росії)”, – йдеться у дописі каналу.

Користувачі збирають дані про переселенку, щоб передати їх у СБУ.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.