Окупанти на півдні шукають дітей, які не ходять до російських шкіл

Крім того, у дітей та батьків окупанти перевіряють телефони на встановлення додатка української онлайн-школи.

30.11.2022
Окупанти на півдні шукають дітей, які не ходять до російських шкіл
Фото: умовне

Загарбники намагаються змусити місцевих жителів тимчасово окупованих територій віддавати дітей до російських  шкіл. Зокрема, на тимчасово окупованому півдні росіяни шукають дітей, які не ходять до шкіл загарбників. Про це повідомляє Центр національного спротиву.

На півдні окупанти перевіряють дітей, якщо вони в навчальний час перебувають на вулиці. Також завезені лікарі з РФ під час медоглядів перевіряють, чи навчається дитина в російській школі.

Крім того, і в дітей, і в їх батьків окупанти перевіряють телефони на встановлення додатка української онлайн-школи.  

«Зауважимо, що водночас росіяни обіцяють одноразові виплати в 10 тисяч рублів, якщо родина погодиться ходити в школи окупантів», – повідомляє ЦНС.

Загалом, за даними ЦНС, російські школи на тимчасово окупованих територіях працюють як пропагандистські осередки, де звезені російські вчителі насаджують українським дітям свою мову та кремлівське бачення окупації.

Також було відомо, що росіяни почали перевірку знання українськими дітьми гімну РФ. Загарбники перевіряли встановлення окупаційних символів у школах.

Центр національного спротиву закликав мешканців тимчасово окупованих територій покинути регіон до звільнення ЗСУ.

 

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.