Нідерланди передадуть Україні зенітних ракет на 15 млн євро

Попередньо, їх використовуватимуть у зенітних установках, які нададуть Україні інші держави.

12.10.2022
Нідерланди передадуть Україні зенітних ракет на 15 млн євро
Фото: умовне

Нідерланди оголосили про передачу Україні додаткових зенітних ракет вартістю 15 мільйонів євро для посилення захисту неба. Про це повідомляє видання De Telegraaf.

“Єдиний результат, якого досягне Путін – це те, що ми будемо постачати ще більше через такого роду атаки”, – заявила міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен.

Вона не уточнила, скільки саме ракет передадуть Україні.

“Ми завжди маємо дивитися, які броньовані гаубиці ми можемо зараз поставити, а які нам зараз потрібні для власної готовності та навчань. Ми завжди шукаємо баланс”, – заявила Оллонгрен стосовно подальших поставок Україні важкого озброєння.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.