Львів’янина та киянку судитимуть за контрабанду психотропів з Нідерландів на 16 млн грн

Наразі вони знаходяться під вартою.

05.05.2023
Львів’янина та киянку судитимуть за контрабанду психотропів з Нідерландів на 16 млн грн

Про це повідомляє Львівська обласна прокуратура.

Слідством встановлено, що киянка виїхала в Амстердам для закупки гуртової партії психотропних речовин. Купивши близько 13 кг таблеток та 3000 марок ЛСД, вона запакувала їх в обгортки з-під солодощів та склала у валізу.

Потім жінка поїхала у Німеччину, звідки автобусом відправила валізу в Україну. У Львові посилку з вокзалу забрав місцевий мешканець, який забезпечував фасування та відправку «замовлень» по Україні.

Вартість вилучених психотропних речовин за цінами чорного ринку становить близько 16 млн грн.

До суду скерували обвинувальні акти стосовно мешканки Києва за фактом контрабанди психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 305 КК України) та мешканця Львова за фактом зберігання та збуту психотропних речовин (ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.