Молдова висилає дипломата РФ після того, як російська ракета впала на її територію

Окупанти 31 жовтня вдарили ракетами по критичній інфраструктурі України.

31.10.2022
Молдова висилає дипломата РФ після того, як російська ракета впала на її територію

Одна з ракет після збиття впала на території Молдови. Після цього країна вирішила вислати співробітника посольства Росії. Про це повідомляє пресслужба Міністерства закордонних справ Молдови.

Про цей факт російську сторону повідомили вдень, коли викликали посла РФ Олега Васнєцова до штаб-квартири МЗС.

“Під час виклику міністерство вкотре наголосило на тому, що ракетні обстріли сусідньої країни далі загострюють безпекові ризики, а громадяни Молдови все більше відчувають на собі згубні наслідки війни. Наголошувалося, що атаки на українську енергетичну інфраструктуру також спричиняють зростаючі загрози енергетичній безпеці країни”, — заявили в МЗС.

Вранці 31 жовтня війська Росії завдали масованого ракетного удару по критичних обʼєктах інфраструктури України. У низці областей зникло світло. Ракети поцілили в обʼєкти в Києві, Харкові, Запоріжжі, в місті Світловодськ (Кіровоградщина), а також у Київській, Черкаській, Вінницькій і Чернівецькій областях. У Хмельницькій та Львівській областях ракети збили.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.