Мінмолодьспорту опублікувало список спортсменів, які виїхали з України і не повернулись

До списку потрапили 236 спортсменів — футболісти, хокеїсти, баскетболісти, кіберспортсмени та представники інших видів спорту.

26.05.2023
Мінмолодьспорту опублікувало список спортсменів, які виїхали з України і не повернулись
Гросмейстер Павло Ельянов

Міністерство молоді та спорту опублікувало перелік українських спортсменів, які виїхали за кордон за спеціальним дозволом, але не повернулися вчасно на Батьківщину. Вони порушили свої зобов’язання щодо повернення і залишились за кордоном.

Зокрема, це колишній півзахисник збірної України Артем Громов, ексгравець ФК «Динамо» Владислав Кулач, нападник ХК «Кривбас» Дмитро Німенко, баскетболіст Олександр Кобець, капітан команди по CS:GO Monte Віктор Оруджев, гросмейстер Павло Ельянов.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.