Юні танцівники з Львівщини здобули титули на найпрестижнішому британському фестивалі з бальних танців

Дві пари спортсменів родом зі Стрия.

19.04.2023
Юні танцівники з Львівщини здобули титули на найпрестижнішому британському фестивалі з бальних танців

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА. 

Підтвердили свій статус чемпіонів світу Давид Комарницький та Ангеліна Черковська з клубу «Пролісок». Діти привезли додому унікальний трофей, срібний кубок, який чемпіони зберігають у себе вдома протягом року. Відтепер на кубку будуть також їхні імена.

Ще одна пара Лука Алєксєєв та Софія Гойдало з клубу Royal Dance. Цьогорічний Blackpool став для них дебютним і одразу переможним. Юні спортсмени здобули третю сходинку чемпіонату світу.

Зазначимо, Blackpool Dance Festival – перший, найвідоміший і найпрестижніший щорічний конкурс бальних танців міжнародного значення, який проводиться у Британії з 1920 року.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.