У Тернополі ввели правила їзди на самокатах

Передували цьому неодноразові випадки порушень ПДР та травмувань пішоходів кермувальниками електротранспорту.

04.10.2022
У Тернополі ввели правила їзди на самокатах
Тернопіль, фото: "20 хвилин"

3 жовтня у Тернополі затвердили порядок використання самокатів, сігвеїв, гіроскутерів та інших електричних транспортних засобів.

Про це повідомляє пресслужба міськради.

Згідно з новими правилами, користуватися ними можуть лише ті, хто досягнув 16-річного віку, при чому виключно на велосипедних доріжках при дотриманні швидкісного режиму до 20 км/год.

“Дітям до 10 років дозволяється використання персональних легких електричних транспортних засобів тільки у супроводі дорослих, а особам з 10 до 16 років дозволяється самостійно використовувати персональні легкі електричні транспортні засоби – виключно на тротуарах, пішохідних доріжках, за умови дотримання швидкісного режиму до 5 км/год”, – йдеться у рішенні.

Крім того, тепер електротранспорт повинен бути обладнаний звуковим сигналом та світловідбивачами, а у темну пору доби – ліхтарем. На одязі кермувальників також мають бути світловідбивні елементи.

Також водіїв зобов’язали дотримуватись Правил дорожнього руху. У випадку порушень вони особисто нестимуть відповідальність, встановлену законодавством.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.