11 червня у Тернополі стартує купальний сезон

Впродовж купального сезону на відпочинково-прогулянкових зонах функціонуватимуть рятувальні пости ІІІ категорії з чергуванням матросів-рятувальників.

25.05.2023
11 червня у Тернополі стартує купальний сезон
Фото: умовне

З 11 червня по 15 вересня у Тернополі на пляжі «Циганка» та на Дальньому пляжі триватиме купальний сезон. Відповідне рішення ухвалили на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради, повідомляє пресслужба.

Зазначається, що в межах підготовки до купального сезону обстежать та очистять дно акваторії біля пляжу «Циганка» від сторонніх предметів. Крім того, буйками визначать ту частину водойми, яка відведена для купання людей.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.