Росіяни розповсюджують фейк про «радіацію» у Тернополі після ракетного удару

Очільник Тернопільської обласної військової адміністрації Володимир Труш заявив, що інформація про те, що у Тернополі вибухали боєприпаси зі збідненим ураном, є фейковою.

15.05.2023
Росіяни розповсюджують фейк про «радіацію» у Тернополі після ракетного удару

Про це він сказав на брифінгу 15 травня, передає Hromadske.

«Зараз ЗМІ поширюється інформація, що в Тернополі склад зі збагаченим, збідненим ураном. Це фейк», — наголосив Труш.

За його словами, таку інформацію запускають ті, хто працює на росіян, а також самі росіяни, щоб дестабілізувати ситуацію.

«Я вам заявляю офіційно: жодних боєприпасів під час ракетної небезпеки не вибухало. Збагаченого, збідненого урану в Тернополі немає. Екологічна ситуація зараз, після гасіння пожежі, стабільна. Немає чого переживати», — розповів очільник області.

Він додав, що неприємний запах у повітрі після ракетної атаки міг бути через те, що під час пожежі у складських приміщеннях горіла пластмаса.

Загалом у Тернополі двічі на день вимірюється рівень радіації. Він у межах норми.

Нагадаємо, внаслідок російських ракетних обстрілів Тернопільської області 13-14 травня постраждало двоє цивільних осіб, було пошкоджено складні приміщення, знищені дачний кооператив та комерційна структура.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.