Команда “Тернопіль” завершила свій перший офіційний чемпіонат Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги

Команда завершила чемпіонат на 8 місці в турнірній таблиці серед 25 команд.

30.05.2023
Команда “Тернопіль” завершила свій перший офіційний чемпіонат Всеукраїнської Юнацької Баскетбольної Ліги

Про це йдеться на фейсбук-сторінці баскетбольного клубу “Тернопіль”.

27-28 травня в фізкультурно-оздоровчому комплексі завершились ігри за 5-8 місця Чемпіонату України ВЮБЛ серед юнаків 2010 року народження.

У турі взяли участь 4 команди:

  • КДЮСШ – БК Тернопіль-10;
  • КДЮСШ1 – Черкаські Мавпи-10 (Черкаси);
  • ДЮСШ18-10 (Київ);
  • КДЮСШ1-10 (Чернівці).

“Першу гру наші вихованці провели проти вже знайомого суперника ДЮСШ18-10 (Київ). Гра була насичена на емоції та боротьбу з першої до останньої секунди, але, на жаль, фінальний свисток зафіксував перемогу гостей”, – розповідають у баскетбольному клубі.

Гра завершилась із рахунком ДЮСШ18-10 (Київ) 60:57 КДЮСШ – БК Тернопіль-10.

Наступний матч відбувався із суперником, якого тернопільська команда зустріла вперше – КДЮСШ1-10 з Чернівців.

“Впродовж всього матчу наші вихованці лідирували, але на останніх хвилинах не вийшло впоратись з емоціями та хвилюванням, тому у напруженій кінцівці матчу ми поступилися в 1 очко”, – зазначають у клубі.

Рахунок матчу – КДЮСШ – БК Тернопіль-10 67:68 КДЮСШ1-10.

Крім того, 29 травня на завершення навчального року у стінах КДЮСШ з ігрових видів спорту ТМР відбулася Першість ДЮСШ у відділенні баскетболу для наймолодших груп 2012-2013. Участь брали чотири команди за коловою системою.

Перемогу здобули вихованці Леоніда Морозова, срібло отримати команда Юрія Качмара, а бронзові медалі вибороли підопічні Наталії Осіп. Четверте місце посіла друга команда Юрія Качмара.

У номінації “Найкращий гравець” нагороди отримали: Андрій Галиш, Олександр Возний, Костянтин Грицик, Маркіян Дудар.

“Вітаємо усіх юних спортсменів! Бажаємо впевнено йти до високих спортивних нагород!”, – додали у баскетбольному клубі.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.