У Львові відкриють повноцінний корт для стрітболу і баскетболу

На вулиці Чорноморській у Львові завершують ремонт вуличного майданчика і вже зовсім скоро тут буде перший повноцінний корт 3х3.

07.03.2024
У Львові відкриють повноцінний корт для стрітболу і баскетболу

Раніше на цьому місці була стара металева конструкція висотою понад 6 метрів. Через аварійність її демонтували, а на цьому місці вирішили зробити баскетбольний майданчик. Займається проєктом ЛКП «Спортресурс», повідомляє пресслужба Львівської міськради.

До слова, капітальний ремонт цього майданчика профінансована компанія Redbull Ukraine.

“В свою чергу «Спортресурс» встановить тут огорожу, а спільно з районною адміністрацією облагороджують територію і роблять майданчик інклюзивним: доступ для людей на кріслах колісних та пандус”, – йдеться у повідомленні.

Корт для стрітболу/баскетболу зроблено за нормами ФІБА, тому там вже заплановано проведення різних професійних івентів.

Відкрити майданчик для мешканців планують приблизно за два тижні.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.