Україна перемогла Італію та пробилася до плей-оф Євробаскету-2022

У понеділок, 5 вересня, чоловіча збірна України з баскетболу, яка перемогла у стартових поєдинках чемпіонату Європи суперників із Великобританії (90:61) та Естонії (74:73), блискуче провела третій поєдинок групового турніру.

06.09.2022
Фото з відкритих джерел

У Мілані підопічні Айнарса Багатскіса гостювали у команди Італії, якій нещодавно поступилися у Ризі у кваліфікації світової першості (89:97).

Україна — Італія — 84:73 (16:21, 22:21, 19:15, 27:16)

Україна: Михайлюк (25), Санон (17), Ткаченко (17), Пустовий (8), Герун (5), Близнюк (4), Сидоров (3), Лень (3), Бобров (2), Лукашов (0)).

Хлопці у жовтих майках розпочали зустріч не дуже вдало, частенько втрачали м’яч в атаці та в підсумку програли першу чверть — 16:21. І це при тому, що у стартовій 10-хвилинці італійці реалізували лише два із семи штрафних кидків.

На початку другої чверті апеннінці пустили в хід «далеку артилерію» і пішли у відрив. Але до честі хлопців Багатскіса, вони не «попливли» і навіть виграли другий ігровий відрізок із різницею в одне очко. Одним словом, на велику перерву Італія пішла, ведучи в рахунку з різницею у чотири бали — 42:38.

У третій чверті наші хлопці ще більш агресивно заграли у захисті та зрівняли рахунок — 57:57. А останню 10-хвилинку Україна, на розчарування трибун, просто видала на біс, сенсаційно довівши свою перевагу до 11 очок — 84:73.

Найрезультативнішим баскетболістом нашої збірної у третій зустрічі поспіль став Святослав Михайлюк (25 очок). В італійців найбільше балів набрав Ачілле Полонара — 17.