УЄФА не зніме дискваліфікацію з російських команд до кінця війни в Україні

Крім того, російське місто казань втратить право прийняти Суперкубок УЄФА у 2023 році.

25.01.2023
УЄФА не зніме дискваліфікацію з російських команд до кінця війни в Україні
Фото: умовне

Про це повідомляє Sky News.

Напередодні засідання виконавчого комітету УЄФА 25 січня, керівництво російського футбольного союзу збирається провести переговори з представниками керівного органу європейського футболу.

УЄФА готове обговорити рф спільні питання стану російського футболу та підготовки до повернення у міжнародні змагання, однак це трапиться це лише після закінчення війни, а наразі всі російські команди залишаються дискваліфікованими. 

Нагадаємо, УЄФА та ФІФА минулого року усунули всі російські клуби та збірні від міжнародних турнірів, включаючи чемпіонати світу, Європи та клубні єврокубки. Також рф втратила право на проведення міжнародних футбольних заходів на своїй території під егідою обох організацій.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.