Зеленський прокоментував зв’язки Угорщини з росією

Президент України наголосив, що член НАТО не може підтримувати країну, яка називає Альянс ворогом.

30.04.2023
Зеленський прокоментував зв’язки Угорщини з росією

Президент України Володимир Зеленський прокоментував недавнє обурення прем’єр-міністра Угорщини Віктора Орбана заявою генерального секретаря НАТО Єнса Столтенберга про те, що місце нашої держави в Альянсі. Будапешт не має вказувати Києву щодо членства в блоці, коли сам фактично виступає проти союзників, наголосив Зеленський.

На його думку, серед угорських політичних еліт виникла заплутаність і дуже дивна ситуація. 

“Чи може бути, наприклад, країна НАТО за росію і проти НАТО? … Не можуть бути союзники НАТО за країну, яка називає НАТО ворогом. Я вважаю, що це неадекватна поведінка. Я говорю свою суб’єктивну думку. Союзник – це не просто якась бравада і це не просто слово, це – зміст. Союзники. Це союз держав з однаковим баченням безпеки, цінностей”, – сказав президент.

Глава України зазначив, що різні країни в Альянсі можуть мати відмінні законодавства, по-різному ставитися до окремих моментів, але вони все ж мають спільний договір про захист один одного та відповідних цінностей.

“І якщо всі союзники кажуть, що росія нас називає ворогом, ми повинні ставити росію на місце, вона не може захоплювати інші території, то не може одна держава сказати – ні, росія наш союзник. Так не може бути. Значить ти вже не союзник Альянсу … І тому, якщо ти де-юре союзник, а де-факто працюєш проти, то ти не маєш радити Україні йти до НАТО або не йти. І ти не маєш робити ті чи інші висновки або перепони. Якщо 90% кажуть тобі, що ми вважаємо, що треба допомогти Україні. Чому ти вважаєш, що ти один правий?” – наголосив Зеленський.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.