Зеленський підписав закон «Про медіа», який необхідний для вступу в ЄС

Закон має забезпечити конкурентний медіаринок із правилами для всіх, незалежним регулятором та відповідати аудіовізуальній директиві ЄС.

29.12.2022
Зеленський підписав закон «Про медіа», який необхідний для вступу в ЄС

Президент Володимир Зеленський 29 грудня підписав Закон «Про медіа». Його ухвалення є однією з вимог, необхідної для початку перемовин про вступ України до Євросоюзу. Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

13 грудня парламент ухвалив закон про медіа. Документ, зокрема, передбачає запровадження заборони медіа держави-окупанта, механізмів боротьби з ворожими інтернет-сервісами й процедуру формування “чорних списків”.

У законопроєкті йшлося, що кожна індустрія матиме свій орган співрегулювання. За порушення закону передбачені штрафи, можливе анулювання ліцензії.

Медіа, структура власності якого непрозора чи не відповідає ухваленому закону, загрожує закриття.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.