У Словаччині ексміністру загрожує тюрма за підтримку вторгнення рф в Україну

Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

05.06.2023
У Словаччині ексміністру загрожує тюрма за підтримку вторгнення рф в Україну

Словацька спеціальна прокуратура обвинувачує колишнього міністра юстиції та екссуддю Верховного суду Штефана Гарабіна у підтримці російського вторгнення в Україну. Про це пише “Бабель”.

Штефан Гарабін після початку повномасштабної російсько-української війни написав у Facebook допис зі словами “Я б зробив те ж саме, що й путін у звʼязку з подіями в Україні”. Пізніше він видалив публікацію, проте заявляв, що “пишається” написаним, і додавав: “Те, що путін і російська федерація діяли відповідно до міжнародного права, безперечно. Він не може бути агресором”.

Звинувачення проти Гарабіна кваліфікується як “злочин у наклепі на націю, расу та переконання, а також злочин за схвалення злочину.

 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.