У Словаччині ексміністру загрожує тюрма за підтримку вторгнення рф в Україну

Йому загрожує до трьох років позбавлення волі.

05.06.2023
У Словаччині ексміністру загрожує тюрма за підтримку вторгнення рф в Україну

Словацька спеціальна прокуратура обвинувачує колишнього міністра юстиції та екссуддю Верховного суду Штефана Гарабіна у підтримці російського вторгнення в Україну. Про це пише “Бабель”.

Штефан Гарабін після початку повномасштабної російсько-української війни написав у Facebook допис зі словами “Я б зробив те ж саме, що й путін у звʼязку з подіями в Україні”. Пізніше він видалив публікацію, проте заявляв, що “пишається” написаним, і додавав: “Те, що путін і російська федерація діяли відповідно до міжнародного права, безперечно. Він не може бути агресором”.

Звинувачення проти Гарабіна кваліфікується як “злочин у наклепі на націю, расу та переконання, а також злочин за схвалення злочину.

 

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.