У Львові запрацює Почесне консульство Словацької Республіки

Відкриття запланували на 11 березня.

01.03.2024
У Львові запрацює Почесне консульство Словацької Республіки

Про це під час зустрічі з начальником Львівської ОВА Максимом Козицьким повідомив Генеральний консул Словацької Республіки в Ужгороді Павол Паніс.

Відкриття запланували на 11 березня, однак працівники установи вже активно працюють, зокрема над розвитком співпраці Львівщини та Словаччини у медичній галузі.

Йдеться про навчання української молоді у Словацькій Республіці, підписання договорів між навчальними закладами області та Словаччини, визнання дипломів, відкриття філій наших медичних навчальних закладів у Словаччині.

“Це дуже важлива новина для зміцнення зв’язків між українцями та словаками. Дякую Словаччині за такий вияв віри у нашу державу, а також за гуманітарну підтримку, прихисток наших людей і допомогу в організації логістики: щоб те, чого ми потребуємо, аби вистояти, потрапляло до нас якнайшвидше“, – зазначив Козицький.

 

Коментарі

12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.
12:23
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
23 березня у Львові кілька десятків небайдужих львів'ян вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки.