У рф відреагували на рішення про надання Україні снарядів зі збідненим ураном

Голова МЗС росії сєргєй лавров вважає, що плани Лондона стосовно поставки Україні снарядів зі збідненим ураном говорять про те, що Велика Британія готова йти “не просто на ризики, але й на порушення правил ведення війни”.

22.03.2023
У рф відреагували на рішення про надання Україні снарядів зі збідненим ураном

Заяву Лаврова цитують російські пропагандистські ЗМІ.

“Нічому не здивуюсь. Вони вже втратили орієнтири в тому, що стосується їхніх дій і як вони підривають стратегічну стабільність у всьому світі. Ці люди (передусім англосакси) тягнуть за собою решту “колективного Заходу”. Вони давно уявили себе гегемонами. Хочуть цю гегемонію всіма силами зберігати”, — заявив Лавров. 

Він вважає, що Британія “готова йти не просто на ризики, а на порушення міжнародного та гуманітарного права”. 

“Не здивуюсь такому розвитку подій, якщо це насправді станеться. Але немає жодних сумнівів, що для них це погано скінчиться”, — пригрозив очільник російського МЗС.

 

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.