У Польщі збудують центр з ремонту українських танків Leopard 2

Домовленість про будівництво нового ремонтного хаба стала результатом “Рамштайну-11”. За даними ЗМІ, утримувати цех коштує до 200 млн євро на рік, він може запрацювати наприкінці травня.

21.04.2023
У Польщі збудують центр з ремонту українських танків Leopard 2

Міністри оборони західних союзників, які входять до “танкової коаліції”, домовилися на засіданні контактної групи з оборони України у форматі “Рамштайн” створити у Польщі центр техобслуговування танків Leopard 2. Про це написав у Twitter 21 квітня міністр оборони України Олексій Резніков.

Український міністр наголосив, що на зустрічі підписали протокол про наміри щодо створення центру обслуговування основних бойових танків Leopard 2, поставлених раніше в Україну.

“Відбулася зустріч “танкової коаліції”. Я вдячний німецьким та польським колегам Борису Пісторіусу та Маріушу Блащаку за непохитну підтримку України”, — зазначив Резніков за підсумками діалогу.

Протокол про наміри створити ремонтний центр у Польщі сприяє зміцненню двосторонньої співпраці та можливостей українських захисників, упевнений чиновник.

“Сформований спільними зусиллями “броньований кулак” зупинить агресію терористичного режиму проти Європи та всього вільного світу. Українські солдати вміло захищають свою країну. Сучасні західні технології призведуть до поразки Москви. Чим раніше це станеться, тим швидше настане світ”, — сказав Резніков.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.