Американський генерал спрогнозував, коли Україна поверне собі Крим

Уже сьогодні Україна спроможна влучати по цілях, і Крим дедалі більше нагадує пастку для збройних сил РФ.

22.12.2022
Американський генерал спрогнозував, коли Україна поверне собі Крим

Україна звільнить тимчасово окупований Крим до кінця літа 2023 року.

Такий прогноз зробив генерал США у відставці Бен Ходжес, передає Голос Америки. За його словами, для звільнення півострова не обов’язково кидати танки на штурм Перекопу. На думку Ходжеса, щоб витіснити російські війська з Криму, достатньо постійно обстрілювати шляхи постачання півострова, а цих шляхів тільки два: Керченський міст і сухопутний коридор через Мелітополь.

Уже сьогодні Україна спроможна влучати по цих цілях, і Крим дедалі більше нагадує пастку для росіян, зазначив Ходжес.

За його словами, “якби українці мали далекобійні ракети ATACMS, вони б уже зараз могли розбомбити кожен російський штаб, транспортний вузол чи склад боєприпасів у Криму, і це зробило б півострів непридатним для перебування російських збройних сил”.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.