Українські ЗМІ “взяли інтерв’ю” у сейсмолога, який помер кілька місяців тому

Медіа опублікували “коментарі” Сергія Вербицького щодо можливих землетрусів в Україні.

08.02.2023
Українські ЗМІ “взяли інтерв’ю” у сейсмолога, який помер кілька місяців тому

Як розповіли у Музеї Гідності у Львові, Сергій Вербицький, брат Героя Небесної Сотні Юрія Вербицького, відомий науковець, сейсмолог помер 4 вересня 2022 року. Втім, 7 лютого цього року кілька ЗМІ опублікували “коментарі” Сергія Вербицького щодо можливих землетрусів в Україні. Першим згаданий текст поставило видання “Главком”, далі його передрукували кілька інших ЗМІ.

У музеї закликали медіа, які поширили це “інтерв’ю” спростувати інформацію та принести вибачення сім’ї Вербицького.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.