Журналістка радіо “Львівська хвиля” здобула титул “Міс Львів 2023”

Тепер Вікторія Гедз представить Львів на всеукраїнському конкурсі краси.

02.02.2023
Журналістка радіо “Львівська хвиля” здобула титул “Міс Львів 2023”

Про це йшлося під час прямої трансляції на офіційній сторінці конкурсу у Facebook.

1 лютого обрали “Міс Львів 2023”. Цей титул здобула 19-річна Вікторія Гедз. Вона навчається на 3 курсі факультету журналістики Львівського університету імені Івана Франка та працює у відділі новин на радіо “Львівська хвиля”.

Додамо, що конкурс “Міс Львів 2023” благодійний. Усі гроші, які змогли зібрати, віддадуть на допомогу дітям, які постраждали від домашнього насильства.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.