На “Місіс Світу-2022” від України поїде тернополянка. Фото

На світовому конкурсі краси Україну представлятиме уродженка Тернопілля.

23.09.2022
На “Місіс Світу-2022” від України поїде тернополянка. Фото

Тетяна Чубак – почесний консул Угорщини та президент благодійного фонду “Подоляни”. Успішна бізнес-леді, яка виховує трьох дітей.

У 2021-му жінка перемогла на всеукраїнському відборі Mrs. Ukraine World. Через пандемію тернополянка не змогла поїхати на міжнародний етап конкурсу, але цього вона все ж таки боротиметься за корону.

“У зв’язку з COVID-19 та загрозою вторгнення, візи не видавались, проте цього року її відкрили і я зможу скористатись своїм правом представляти Україну”, – розповіла журналістам сайту “Бомок” Тетяна Чубак.

Цьогоріч Mrs. World відбуватиметься в Лас-Вегасі, у США, з 10 по 18 грудня.

Тернополянка активно готується до свого виступу. Тетяна зазначила, що почала займатися хореографією, також бере уроки дефіле та фотопозування. Крім того, жінка разом з дизайнеркою Роксоланою Богуцькою працює над створенням вбрань для конкурсу.

Одним з них буде національний костюм з борщівською вишивкою, яка виникла на Тернопіллі декілька століть тому.

Зазначимо, що “Mrs World” – це щорічний міжнародний театралізований конкурс краси для заміжніх жінок. У 1985-му “Місіс Світу” стала продовженням одного з найстаріших конкурсів – “Місіс Америка”.

Фото з Instagram Тетяни Чубак

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.