Зеленський запропонував розірвати угоду і не зберігати держтаємниці Білорусі

Верховній Раді України запропонували зупинити угоду між Україною та Білоруссю про захист державних секретів.

13.04.2023
Зеленський запропонував розірвати угоду і не зберігати держтаємниці Білорусі

Законопроєкт зареєстрував президент Володимир Зеленський. Карта законопроєкту №0197 з’явилася на сайті ВРУ.

Проєкт закону про припинення дії Угоди між Україною та Республікою Білорусь про взаємне забезпечення захисту державних секретів зареєстрували в парламенті 12 квітня. Текст документа поки не публікували.

Угода про захист держтаємниць між Україною та Білоруссю була підписана у Києві 19 лютого 2004. ВРУ ратифікувала її у жовтні 2005 року.

Вона також закріплює, що в інтересах України та Білорусі забезпечується захист державних секретів, які передаються та одержуються в процесі двостороннього співробітництва.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.