Замість ялинки у Тернополі буде Різдвяна шопка та Резиденція Святого Миколая

70% опитаних тернополян висловились проти встановлення ялинки в місті.

22.11.2022
Замість ялинки у Тернополі буде Різдвяна шопка та Резиденція Святого Миколая
Фото: Тернопільська міська рада

Про це повідомляє Тернопільська міська рада. 

21 листопада завершилося опитування серед мешканців Тернопільської громади щодо встановлення чи не встановлення традиційної новорічної ялинки у місті. Участь в опитуванні могли взяти усі охочі жителі громади. Понад 37 тисяч мешканців переглянули опитування, а з них свою думку висловили понад 1200 осіб.

22 листопада Тернопільська міська рада оприлюднила результати опитування: 70% мешканців, які взяли участь у голосуванні, висловили свою думку проти того, щоб встановлювати ялинку у місті, 13% – за те, щоб була ялинка, але без ілюмінацій і решта голосів було віддано за встановлення символічної патріотичної ялинки та ялинки без ілюмінацій.

“Тому, враховуючи думку тернополян, буде прийнято рішення, що цьогоріч ми зустрінемо Новий рік у Тернополі без ялинки. Однак працюватиме на Театральному майдані Резиденція святого Миколая, а також буде влаштована Різдвяна шопка. Саме ці атрибути відповідають нашим традиціям”, – підсумував міський голова Тернополя Сергій Надал. 

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.