Замість головної ялинки у Франківську буде патріотична інсталяція

Цьогоріч на Вічевому майдані в Івано-Франківську замість центральної новорічної ялинки встановлять символічну. Її, як і торік, створять із дитячих малюнків.

23.11.2023
Замість головної ялинки у Франківську буде патріотична інсталяція

Про це в етері радіо “Західний полюс” повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“Традиційної ялинки не буде, бо ми розуміємо, що можуть бути відключення світла. У нас ялинка — штучна, і використовує досить велику кількість електроенергії. Тому ми ухвалили рішення, що цього року буде символічна ялинка з малюнків дітей“, — говорить Марцінків.

Міський голова каже: ялинку встановлять на Вічевому майдані в центрі Івано-Франківська.

Окрім того, Марцінків закликає учнів та педколективи освітніх закладів доєднатися до організації різдвяно-новорічних свят.

“Якщо біля кожної школи та навчального закладу прикрасять посаджені ялинки, ми будемо дуже раді, що діти матимуть свято“, — каже Руслан Марцінків.

Коментарі

16:36
Львів’яни вкотре пікетують Садового через некритичні витрати
Другого дня весни у Львові кілька десятків волонтерів вчергове прийшли під вікна Андрія Садового вимагати зупинити витрачати кошти громади на непотрібні забаганки. Незважаючи на те, що акції відбуваються місяцями, влада міста вперто продовжує ігнорувати вимоги громади та належно реагувати на те, що в країні війна.
13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.