За розповсюдження дитячої порнографії львів’янина засудили на 9 років

Залізничний районний суд Львова виніс вирок чоловікові, який неодноразово розповсюджував дитячу порнографію.

22.08.2023
За розповсюдження дитячої порнографії львів’янина засудили на 9 років

Як повідомляє Lviv.media, про це йдеться у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Мешканець Львова відвідував порнографічні інтернет-сайти та завантажував із них графічні та відеофайли із зображенням дітей. Після цього він надсилав ці файли невстановленим особам зі свого телефону через Telegram.

Слідство зафіксувало 9 епізодів розсилки дитячої порнографії. Дев’ятого, 10, 11 та 29 березня 2022 року чоловік надіслав шістьом абонентам 41 файл із зображенням сцен статевих відносин відвертого порнографічного змісту з ознаками дитячої порнографії.

Обвинувачений під час судового засідання повністю визнав свою вину. Відтак суд визнав його винним відразу у трьох злочинах:

  • зберігання дитячої порнографії;
  • збут дитячої порнографії;
  • збут дитячої порнографії, вчинений повторно.

Суд остаточно визначив злочинцю покарання у виді позбавлення волі дев`ять років.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.