Мешканця Тернопільщини засудили за розповсюдження дитячої порнографії

30-річний житель одного з сіл Теребовлянського району погрожував неповнолітній дівчині розіслати односельцям її порнографічні фотографії, що зберігав у своєму мобільному телефоні. Причиною переслідування стала відмова дівчини підтримувати з ним близькі стосунки.

28.09.2023
Мешканця Тернопільщини засудили за розповсюдження дитячої порнографії

Про це повідомляє пресслужба Тернопільського апеляційного суду.

12 серпня 2021 року під час приватного листування у месенджері «Viber» чоловік відправив своєму знайомому декілька зображень неповнолітньої потерпілої. При цьому обвинувачений усвідомлював, що чинив неправильно, оскільки в одному з повідомлень написав, що, певно, це є кримінальною справою.

Вироком Теребовлянського районного суду від 21 листопада 2022 року чоловіка було визнано винним.

Не погодившись із судовим рішенням, засуджений  подав касаційну скаргу, в якій просив вирок Тернопільського апеляційного суду скасувати та призначити новий розгляд справи у суді апеляційної інстанції. Вважав, що суд безпідставно не звільнив його від відбування призначеного покарання з випробуванням.

За результатом касаційного розгляду Верховний Суд вирок Тернопільського апеляційного суду залишив без змін, а касаційну скаргу засудженого – без задоволення.

Чоловіка засудили до трьох років тюрми.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.