З бібліотек тимчасово окупованої Донеччини росіяни вивезли 9,5 тис. книг українською мовою

Натомість вони завозять свою літературу.

11.04.2023
З бібліотек тимчасово окупованої Донеччини росіяни вивезли 9,5 тис. книг українською мовою
Фото: умовне

Про це повідомляє Центр національного спротиву. 

“В кращих традиціях нацистів, ворог намагається знищити свідомість населення на тимчасово окупованих землях. Так, на захоплених землях Донеччини вивезли з бібліотек 9,5 тис. книг українською мовою”, – розповідають в Центрі. 

У перелік “екстремістської літератури” потрапили книги Володимира В’ятровича, Вахтанга Кіпіані, Оксани Забужко, братів Капранових. 

“Список книг, які підлягають вилученню, формують“педагоги шкіл”, що є ще одним їх злочином за який кожен понесе покарання”, – додають у Центрі. 

На Луганщині книги вивозять на захоплений стадіон “Авангард” в обласному центрі. Натомість росіяни завозять на тимчасово окуповані території свою “літературу”. Лише за березень до Луганщини завезли 80 тисяч книг російською мовою.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.