Водій, який в’їхав у браму Личаківського цвинтаря у Львові, сплатить понад пів мільйона компенсації

Чоловік, який у січні врізався на “BMW” у браму на в’їзді до Личаківського кладовища, має сплатити понад 550 тисяч гривень на користь музею.

15.11.2023
Водій, який в’їхав у браму Личаківського цвинтаря у Львові, сплатить понад пів мільйона компенсації

Про це йдеться у тексті вироку.

До суду звернулися представники музею “Личаківський цвинтар” з вимогою зобов’язати водія, який пошкодив браму, відшкодувати матеріальну шкоду. Згідно з даними кошторису, вартість реставрації брами зі сторони вулиці Мечникова у Львові становить 710 452 гривні. Так як частину суми — 160 тисяч покриває страхування, музей попросив про стягнення 550 тисяч 452 гривень.

У результаті суд постановив стягнути з порушника зазначену суму на користь “Личаківського цвинтаря”, а ще сплатити 8257 гривень судового збору.

За даними міськради, унаслідок аварії 15 січня конструкція брами Личаківського цвинтаря змістилася та вкрилася тріщинами.

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.