Водій, який в’їхав у браму Личаківського цвинтаря у Львові, сплатить понад пів мільйона компенсації

Чоловік, який у січні врізався на “BMW” у браму на в’їзді до Личаківського кладовища, має сплатити понад 550 тисяч гривень на користь музею.

15.11.2023
Водій, який в’їхав у браму Личаківського цвинтаря у Львові, сплатить понад пів мільйона компенсації

Про це йдеться у тексті вироку.

До суду звернулися представники музею “Личаківський цвинтар” з вимогою зобов’язати водія, який пошкодив браму, відшкодувати матеріальну шкоду. Згідно з даними кошторису, вартість реставрації брами зі сторони вулиці Мечникова у Львові становить 710 452 гривні. Так як частину суми — 160 тисяч покриває страхування, музей попросив про стягнення 550 тисяч 452 гривень.

У результаті суд постановив стягнути з порушника зазначену суму на користь “Личаківського цвинтаря”, а ще сплатити 8257 гривень судового збору.

За даними міськради, унаслідок аварії 15 січня конструкція брами Личаківського цвинтаря змістилася та вкрилася тріщинами.

Коментарі

17:31
Що далі відбувається із сміттям, яке сортують львів’яни
З усіх відходів в Україні зараз можна переробити близько 20% – це метал, папір, скло, пластик, окремо йде органіка, яка становить до 50%. Проте фактично на переробку потрапляє менше ніж 5%, решта прямує на полігони. Вирішення "сміттєвої" проблеми безперечно потребує поліпшення законодавства у цій сфері, але й на побутовому рівні внести свою лепту до позитивних змін може кожен. Так, щоб переробити якомога більше вторсировини, її має бути й відсортовано якомога більше.
15:07
У Львові вперше пікетували Садового через витрати ЛМР на ЗСУ
Сьогодні, 28 жовтня, активісти прийшли з пікетом під стіни Львівської міської ради. Керівництво міста Львова до мітингувальників не вийшло.
21:00
Навіщо реальному власнику озера в Брюховичах “липові” печатки Міноборони?
Йдеться про Андрія Завадського, скандальновідомого львівського забудовника, який у даний час є головним фігурантом об’єднаного кримінального провадження №12021141390000236 за фактами підроблення документів та шахрайства, вчиненого у великих розмірах.
18:54
Як виробники іграшок у Молдові допомагають українцям 
Вікторія Новак-Хинку та Ігор Хинку заснували підприємство EduJoc, яке виробляє навчальні іграшки для дітей, 11 років тому. Тоді у Молдові мало хто навіть чув про концепт соціального бізнесу, який не обмежується лише прибутком, а спрямований на розв’язання соціальних проблем. Журналістка “Бомка” поспілкувалась із сім’єю, яка з початку повномасштабного вторгнення переформатувала своє виробництво на потреби українських дітей.