На Личаківському кладовищі запалили свічки, які виготовили сім’ї загиблих захисників

Вранці 2 лютого під час Святої літургії відбулося освячення стрітенських свічок Перемоги.

02.02.2024
На Личаківському кладовищі запалили свічки, які виготовили сім’ї загиблих захисників

Про це повідомляє пресслужба Львівської обласної ради.

Благословили та освятили свічки як символ світла та благодаті отці Олег Древняк та Микола Біляк, депутат облради, у Храмі святого Юрія Переможця.

«Сьогодні велике християнське свято – Стрітення Господнє. Саме у свято маємо особливу потребу і нагоду провідати і вшанувати наших Героїв. Тому сьогодні на Личаківському кладовищі, на всіх полях почесних поховань ми запалюємо свічки і молимося з рідними тих, хто віддав за Україну найдорожче, а також за всіх українських воїнів.

Не можемо забувати про тих, завдяки кому мужньо стоїть наша держава», – зазначив Юрій Холод, заступник голови Львівської обласної ради.

Коментарі

12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.
14:31
У Львові пікетували Садового щодо вимоги фінансування ЗСУ
У суботу у Львові під вікнами мера Садового вчергове відбулась акція "Гроші на ЗСУ". Присутній десяток активістів традиційно вимагав від влади міста забезпечити виділення гарантованих 20% бюджету Львівської ОТГ для закупівлі зброї для захисників.