Верховний Cуд обрав нового голову

Ним став очільник Касаційного кримінального суду Станіслав Кравченко.

26.05.2023
Верховний Cуд обрав нового голову

Судді Верховного суду обрали нового голову. Про це йдеться в офіційній трансляції із суду.

Станіслава Кравченка обрали головою Верховного суду на чотири роки. За нього проголосували 108 суддів. Інші кандидати не набрали більше ніж 20 голосів.

За посадою Кравченко автоматично увійшов і до складу Вищої ради правосуддя.

Зазначимо, у 2017 році Громадська рада доброчесності — незалежний громадський орган, який перевіряє суддів і кандидатів на відповідність критеріям доброчесності та професійної етики — опублікував негативний висновок щодо судді Станіслава Кравченка.

У документі йдеться, що суддя ухвалював рішення з порушенням прав людини, повідомив неправдиві відомості в декларації доброчесності. Також там припускали, що в деклараціях судді за 2012–2014 роки були недостовірні дані.

«Наведені факти є підставою для висновку, що кандидат Кравченко Станіслав Іванович не відповідає критеріям доброчесності та професійної етики», — йдеться в документі.

Нагадаємо, ексголову Верховного суду Всеволода Князєва спіймали на хабарі майже $3 мільйони.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.