ВАКС конфіскував на користь держави активи російського олігарха Ротенберга

Якщо сторона відповідача не буде оскаржувати рішення, то майно перейде у власність держави та буде передане в управління Фонду держмайна.

20.03.2023
ВАКС конфіскував на користь держави активи російського олігарха Ротенберга
Фото: умовне

Сьогодні, 20 березня, Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Міністерства юстиції України щодо російського олігарха Аркадія Ротенберга, його сина, а також ще двох громадян рф та конфіскував їх активи, зокрема, ТРЦ “Ocean Plaza”. Про це йдеться на сайті Мін’юсту. 

Суд задовольнив позови Мін’юсту та стягнув у дохід держави такі активи:

  • 100% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «Авангард-Віларті»;
  • 66,65% частки статутного капіталу Товариства з обмеженою відповідальністю «Інвестиційний Союз «Либідь», який є безпосереднім власником ТРЦ Ocean Plaza.

Корпоративні права цих компаній опосередковано належать Аркадію Ротенбергу, його сину Ігорю Ротенбергу та російським бізнесменам Олександру Скоробагатьку та Олександру Пономаренку.

Нагадаємо, раніше ВАКС вперше конфіскував майно путінського олігарха Євтушенкова.

Коментарі

11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.
12:00
Відомий львівський лікар пройшов стажування у провідній клініці США
Завідувач відділення кардіології та реперфузійної терапії лікарні Святого Пантелеймона Василь Процько повернувся зі стажування у Сполучених Штатах Америки та поділився враженнями від поїздки.
14:02
Традиції «аварійності» львівського мера
«…Тут зберігають давні традиції…», «… завжди особлива атмосфера святкування певних подій, свят, проведення різних форумів…» – приблизно так відгукуються гості про наше місто. Нерідко так говорять і самі львів’яни.