В українській розвідці прокоментували ситуацію з контрнаступом

Україна вже має мінімальний обсяг озброєння для початку контрнаступу.

24.05.2023
В українській розвідці прокоментували ситуацію з контрнаступом

Про це в інтерв’ю японському виданню NHK заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, додавши, що “більше не можна втрачати час”.

“Багато мирних жителів досі перебувають під російською окупацією, і більше не можна втрачати час. ​​Мінімальна зброя і тому подібне вже є…” – сказав він, підтверджуючи, як вважають японські журналісти, що контрнаступ може бути розпочато найближчим часом.

“Ми повинні вибити росію з нашої території. Ми повинні використовувати всі сили й засоби для досягнення цієї мети. Нам потрібні великі запаси зброї та боєприпасів для успішного продовження операції. Це необхідно”, – сказав Буданов, з чого видання зробило висновок, що інтенсивні бої можуть точитися протягом тривалого періоду часу.

Коментарі

11:37
Для облаштування пункту пропуску «Краківець» на Львівщині виділили 2 млн грн
Кошти будуть спрямовані на матеріально-технічне забезпечення Львівської митниці для покращення соціальної інфраструктури міжнародного пункту пропуску для автомобільного сполучення «Краківець».
11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.