В українській розвідці прокоментували ситуацію з контрнаступом

Україна вже має мінімальний обсяг озброєння для початку контрнаступу.

24.05.2023
В українській розвідці прокоментували ситуацію з контрнаступом

Про це в інтерв’ю японському виданню NHK заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов, додавши, що “більше не можна втрачати час”.

“Багато мирних жителів досі перебувають під російською окупацією, і більше не можна втрачати час. ​​Мінімальна зброя і тому подібне вже є…” – сказав він, підтверджуючи, як вважають японські журналісти, що контрнаступ може бути розпочато найближчим часом.

“Ми повинні вибити росію з нашої території. Ми повинні використовувати всі сили й засоби для досягнення цієї мети. Нам потрібні великі запаси зброї та боєприпасів для успішного продовження операції. Це необхідно”, – сказав Буданов, з чого видання зробило висновок, що інтенсивні бої можуть точитися протягом тривалого періоду часу.

Коментарі

13:34
Поранення, операції, протези – хто служить у Самбірському РТЦК та СП
На світлині десять захисників України. Через складні поранення вони обмежено придатні до виконання бойових завдань. Тож командування військових підрозділів скерувало їх на службу до Самбірського РТЦК та СП. Там вони можуть відчути, що після втрати здоров’я, держава від них не відмежувалася і що їх не сприймають, як «списаних».
11:28
Львів’яни збирають дрони у домашніх умовах
Для досягнення перемоги одним з найбільш пріоритетних напрямків у військовій сфері визначено виробництво дронів. Саме вони дозволять вести ефективний спротив переважаючій чисельно армії орків.
13:04
У Львові відбувся черговий мітинг біля мерії, де прозвучали звинувачення проти Садового і його дружини
Суботнього ранку, під стінами міської Ратуші, вкотре зібрались активісти, які вимагають збільшення фінансування війська з міського бюджету. Попри всі очікування, влада міста вчергове відмовилась йти на діалог задля вирішення даного питання.
14:36
На Львівщині впровадять єдиний аналітичний портал послуг та пільг для Захисників та Захисниць
Львівська обласна військова адміністрація проводить моніторинг послуг та пільг ветеранам, Захисникам та Захисницям, їх сім’ям та родинам загиблих і безвісти зниклих на Львівщині для створення єдиного аналітичного порталу в межах Концепції підтримки Захисників та Захисниць.