В ОП розповіли про “спланований відхід” російської армії на Харківщині

ЗСУ продовжують контрнаступ на Харківщині, звільнюючи нові населені пункти. Російські пропагандисти тим часом шукають виправдання “спланованому відходу” своєї армії.

08.09.2022
В ОП розповіли про “спланований відхід” російської армії на Харківщині

Про це 24 каналу розповів радник глави Офісу Президента Михайло Подоляк. Він наголосив, що ЗСУ попередньо показали окупантам, де їхнє місце, і продовжать робити це далі.

Подоляк зазначив, що російські пропагандисти побачили, що ЗСУ успішно наступають і звільняють від окупантів усе нові території у Харківській області.

“То говорять, що це планувалося. Як вони кажуть, “спланований відхід”, затягування українських Збройних Сил в якийсь там капкан”,– зауважив радник глави Офісу Президента.

Тобто, пояснив він, окупанти починають уже говорити, що недооцінили українську армію й те, що вона робить. А також не зрозуміли тактичного задуму Генерального штабу ЗСУ.

Подоляк наголосив, що це не означає, що перемога України буде вже буквально завтра. Адже ми розуміємо, що це дуже тяжкий шлях, яким тільки починаємо йти.

 

Коментарі

11:32
Представник омбудсмена прийде на засідання комісії УАФ щодо можливого насилля Олександра Шевченка проти фінансового директора Євгенії Сагайдак
В Українській асоціації футболу створили цілу комісію щодо конфлікту між поважним Паном зі Львова віце-президентом УАФ, голови Львівської асоціації футболу Олександром Шевченком та фінансовою директоркою Євгенією Сагайдак.
11:32
П’ятикласник зі Львівщини жонглює м’ячем 9 тисяч разів
Андрій Панів з села Мальчиці Івано-Франківської ТГ на Львівщині віртуозно володіє м'ячем.
11:34
У омбудсмена України вимагають у Шевченка вжити заходів щодо Шевченка
Керівнику українського футболу не вдасться відмовчатися за дії своєї команди.
12:08
Традиції «аварійності» львівського мера. Продовження
В попередній статті нами була вибірково і як наглядний приклад розкрита історія «успіху» співпраці представників однієї сім’ї – сім’ї Новосад і пов’язаних з ними юридичних та фізичних осіб з структурами, підконтрольними Львівській міській раді, у сфері закупівель бюджетним коштом різноманітних «аварійних» послуг та робіт.